O mnie

Cześć! Jestem Marta!

Witaj w moim decylionowym zakamarku internetu.pastelova marta gackowska Bardzo miło mi Cię poznać. Masz do czynienia z wrażliwą idealistką o silnym charakterze.
Blog PasteLOVa powstał z miłości do życia. Za tym ogólnym stwierdzeniem kryje się kuchnia, bieganie, podróże, motywacja oraz… mój pies – Pastel (hiszp. Ciastko).
Moje ulubione miejsce w domu to kuchnia i to w tym miejscu wykorzystuję cały potencjał płynący z cech mojej osobowości – najdokładniejszą z dokładnych dokładności oraz otwartość.
Mam duszę artystyczno-techniczną.  Cechuje mnie perfekcjonizm i dopiero od niedawna staram się z nim zakumplować, a nie bez przerwy oskarżać go o swoje porażki. Jestem biegaczką-amatorką, truchtającą dla przyjemności, nie dla wyników. Uwielbiam aktywny wypoczynek. Z czym kojarzy mi się bieganie i sport? Ze zmęczeniem, po którym czuję się wypoczęta. Bez zmęczenia nie czuję satysfakcji.
Lubię wyzwania. Góry i lasy są dla mnie synonimem nieba – krainy idealnej.  To w tych miejscach czuję się, że żyję. To tam włącza się opcja: “Ukryj problemy”. Są mi niezbędne do szczęścia i tęsknię za ich bliskością każdego dnia.
Otaczam się dobrymi i ambitnymi osobami. Nie znoszę marnowania czasu. Jednocześnie tak często mam wrażenie, że to robię. Wyznaję zasadę, że nic w życiu nie dzieje się przez przypadek. Każdego dnia podejmuję pracę nad sobą. Ciągle uczę się wytrwałości. Nie rozumiem ludzkiej zazdrości i zawiści. Wyznaję zasadę, że człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł.
Mój blog pomalutku będzie zapełniał się przepisami oraz relacjami z wydarzeń i podróży oraz… najbardziej zwykłej codzienności. Jeśli recepty? To głównie na słodko! Świat jest zbyt gorzko-kwaśno-słony, by dodatkowo obciążać PasteLOVą trudno-smutnymi wpisami.
I nie! To nie tak, że jestem pozbawioną trosk dziewczyną. I nie uważam, że życie jest pokolorowane wyłącznie jasnymi barwach. Wręcz przeciwnie! Myślę za dużo, smucę się zbyt często.
Dlatego tym bardziej, na przekór, będę mobilizować siebie i Ciebie do walki, uczyć siebie i Ciebie wytrwałości, pozwalać sobie i Tobie cieszyć się małymi „słodkościami”, i żyć bardziej! 
Żyję po to, by być szczęśliwa – mimo przeciwności.

Jeśli masz jakieś pytanie, czy chcesz ze mną zwyczajnie pogadać, pisz śmiało: pastelova.marta@gmail.com